ZOSTAJEMY Wicemistrzem Polski w Rainbow Six: Siege

Turnieje 1 rok temu
Artur A. Administrator

To były piękne mistrzostwa, mimo iż finalnie nie zdobyliśmy mistrzostwa, bo PACT jako przeciwnik okazał się zbyt mocny jesteśmy dumni, że byliśmy częścią tak świetnego eventu, który organizacyjnie stał na najwyższym światowym poziomie. Szczerze przebił on finały z 2016 i 2017 roku pod względem organizacyjnym eventu. Dziękujemy wszystkim którzy trzymali kciuki, przepraszamy tych którzy w nas wierzyli. Jako drużyna wystąpimy w przyszłą niedziele w kwalifikacjach do ligi CCS w której gra między innymi już G2 Esports czy Vitality. Jeszcze raz dziękujemy za to ogromne wsparcie na Mistrzostwach.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.