Znamy daty najważniejszych eliminacji na koniec roku.

Rainbow Six 11 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Six Invitational oraz ESL Challenger League.

Wczoraj na ESL pojawiły się informacje na temat nadchodzących najważniejszych wydarzeń na scenie Europejskiej w Rainbow Six: Siege przed końcem roku. Wiemy już, że kwalifikacje do Six Invitational wystartują 8 grudnia, a awans uzyska niestety tylko jedna drużyna z Europy. Kolejne miejsce przypadnie zwycięzcy Dremhack Winter w Szwecji w ostatnich dniach listopada. Daty kwalifikacji do play-off Invitational 8, 15, 22 grudnia i 3 stycznia.

W dniach 10 i 17 grudnia odbędą się 2 pierwsze punktowane osobno turnieje eliminacyjne do Challenger League. Kolejne odbędą się 7 i 14 stycznia. 16 najlepiej punktujacych drużyn z całej stawki ( po zsumowaniu 4 turniejów ) wyląduje w fazie play-off gdzie w podwójnej eliminacji 4 najlepsze awansują do 9 sezonu ESL Challenger League i od lutego wraz między innymi z PACT, Team Vitality, End Gaming i Supremacy powalczą o awans do ESL Proleague.

My już bierzemy się za ostre treningi, zachęcamy też Polskie zespoły do wzięcia udziału w tych rozgrywkach. To cenne doświadczenie na przyszłość i okazja dla każdego nawet mniej doświadczonego gracza do zagrania na najlepsze zespoły z Europy.

Źródło Twitter: ESL Rainbow Six

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.