Zajmujemy 3 miejsce w #Pactit Challenge

Counter Strike 5 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Wczoraj na Narodowym podczas Meet Point odbył się #Pactit Challenge 4 w którym wzięła udział nasza sekcja CS:GO Female. Ostatecznie zajeliśmy 3 miejsce, mimo iż nie udało się wygrać to było to cenne doświadczenie na przyszłość z którego będzie można wyciągnąć wnioski na przyszłe eventy lanowe na których mamy nadzieję się pojawić.

My oczywiscie jesteśmy dumni z postawy dziewczyn ich zaangażowania i ducha walki, którego niewątpliwie pokazały podczas całego eventu. Sam lan stał na wysokim poziomie organizacyjnym dobre komputery i opieka organizatorów nad drużynami pozwoliły skupić się tylko na meczach oraz walce o końcowe zwycięstwo. Podziękowania oczywiście dla Filip „Quleqq” Szlachcic, który pomagal zawodniczkom w trakcie calego turnieju. Dobry Ten Filip, co nie ?

Na lanie wygrywamy sprzęt i 3 dniowy bootcamp w Actina House, gdzie z pewnością niedługo będzie okazja spotkać się znowu by poświęcić jeszcze więcej czasu na treningi. Następnym razem dziewczyny jedziecie po pierwsze miejsce.

Fot: Games Clash Masters

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

29 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.