Wolf Gaming z Dyzwizją Rainbow Six Siege

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

Wolf Gaming wzbogaca się o dywizję Rainbow Six Siege. Moda na drużyny w najpopularniejszym esportowym tytule Ubisoftu trwa w najlepsze, już nie tylko zagraniczne organizacje, ale tez te Polskie śmiało spoglądają w kierunku jednego z lepszych FPSów na rynku. Organizacja nawiązała współpracę z byłym składem Power Rangers, który przez chwile reprezentował barwy Vikings Esports. Już w pierwszych dniach współpracy chłopaki zajęły 4 miejsce w 1 polskim ESL OPEN CUP, Obecny skład przez ekspertów typowany jest na TOP 6 Polski, a wiec ma spore szanse na awans do mistrzostw organizowanych przez Ubisoft w październiku

Skład WOLF GAMING:

 
Battlefield V Polska PC/PS4/XBOX
Grupa na Facebooku · 346 członków
Dołącz do grupy
 

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.