Witamy zespół Counter Strike FEMALE w Invicta Gaming

Counter Strike 5 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Z przyjemnością ogłaszamy, że z dniem dzisiejszym już oficjalnie nasza rodzina powiększa się o kolejną czwartą sekcje. Po wielu naradach i dyskusjach wsrod naszej kadry prowadzącej wybór padł na młody i ambitny zespół Counter Strike Female, który na co dzień bierze udział w Project Saiprah, inicjatywie zrzeszającej żeńską scenę polskiego Counter Strike. Projekt pod kierownictwem Vanessa "Ruda" Warmusz bardzo mocno przyczynia się do rozwoju CS wśród kobiet w Polsce czego efektem będzie między innymi kilka lanów, na których mamy nadzieję się wkrótce pokazać.

Pierwszym przystankiem będzie turniej PACTit Challenge 4 - Ladies by Actina Actina PACT podczas Meet Point już w ten weekend, gdzie dziewczyny powalczą o zwycięstwo wraz z innymi żeńskimi formacjami z polski.

Skład Female inVi CS: GO

Paulina "pavlla" Bucholc

Wiktoria ''Wiki" Bęczkowska

Aleksandra "Olczix" Pawlak

Milena "MyLee" Piaścik

Sandra "AiLeen" Augustyniak

Trener Kamil "Newaim" Suchłabowicz

#TrustGaming #BuildingChampions Trust Gaming #CsGO #Female #weAreInVi TS3Bahu LTD Teetres Esport Clothing

ImpieTv

Darkest Dungeon

Wspólna pielgrzymka przez najciemniejsze lochy ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

30 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.