Virtus.Pro triumfatorem Dreamhack Las Vegas 2017

Turnieje 2 lata temu
Jakub Jaskot Redaktor

Zacznijmy jednak od starcia z Duńczykami. Virtusi chcieli pokazać, że to co stało się na Majorze, było tylko wypadkiem przy pracy.

Pierwsza mapa rozgrywała się na Nuke'u, Polacy zdominowali Duńczyków, dając im tylko 3 rundy do wygrania. Mapa zakończyła się wynikiem 16:3. Na Overpassie swoją moc pokazało Astralis pokonując Virtusów 9:16 po niezbyt ciekawej rozgrywce.Ostatnią mapą był Train gdzie Polacy zaczynali po stronie CT. Ostro wzięli się do roboty, wygrali pistoletówkę oraz następne 8 rund. Zmiana stron przepowiadała, że Duńczycy zdecydują się na comeback, ale nie miało to szans przy ich ówczesnej dyspozycji. Mecz zakończył się szybko wynikiem 16:4 dla Polaków, jednocześnie wybijając z głowy pomysły kibicom, jakoby miało dojść do podobnych wydarzeń jak te z finału Majora.

Virtus.Pro - Astralis 2:1 (16:3 - Nuke, 9:16 - Overpass, 16:4 - Train)

W finale przeciwnikiem Virtus.Pro było SK Gaming, które pokonało w półfinale North. Rozpoczęliśmy od mapy Cobblestone gdzie SK szybko osiągnęło przewagę, Virtusi, mimo iż sami wybrali tę mapę, nie potrafili zatrzymać Brazylijczyków. Wynik: 8:16 dla SK. Na Trainie VP wyglądało już o niebo lepiej, lecz nie była to mapa jednostronna. Zdecydowanie rozczarowywał FalleN gdzie na żadnej z map nie osiągnął nawet ADR powyżej 58.0. Wynik na tej mapie to 16:11 dla Polaków. Ostatnią mapą na tym turnieju był Mirage. Zobaczyliśmy tu bardzo wyrównaną rozgrywkę, lecz w drużynie SK grali tylko Coldzera, Felps i Fer. Taco i FalleNa jakby w tym meczu nie było. Po wielkich męczarniach to Polacy wygrali 16:13 i zwyciężyli cały turniej.

Virtus.Pro – SK Gaming 2:1 (8:16 – Cobblestone, 16:11 – Train, 16:12 – Mirage)

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.