Usterka serwera teamspeak - mamy awarie

TeamSpeak 2 lata temu
Artur A. Administrator

Przepraszamy za usterki z serwerem teamspeak - wiemy, że nikt nie może się zalogować administracja również. Nie wiemy kiedy zostanie to naprawione i o co chodzi, mamy nadzieje, że stanie się to jak najszybciej i serwer jutro bedzie działał już normalnie. Z racji iż czujemy się zobowiązani wytłumaczyć Wam się z powodów awari, której wina nie leży po naszej stronie cytujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy od multigaming.pl

"Administrator pracuje nad tą sprawą i właśnie sprawdza Wasze logi. Bez konkretu ciężko jest cokolwiek wyszukać i stwierdzić. Nie jest to błąd w naszym panelu, ani konfiguracji, nie jest to też problem sieciowy. Dlatego szukamy, bo obawiamy się, że jest to problem ze strony hostingu. Sprawa została też zgłoszona do nich, ale w międzyczasie sprawdzamy, czy jesteśmy wstanie cokolwiek zaradzić."

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.