Ubisoft stworzył sztuczną inteligencję, która wykrywa błędy w fazie produkcji

Ciekawostki 1 rok temu
Artur A. Administrator

Nie ma gry wolnej od problemów różnej maści. Ubisoft jest znany z tego, że ich produkcje często zmagają się z glitchami, bugami itd.

Wraz z premierą Far Cry 5 zadebiutuje system Commit Assistant. Jest to rodzaj sztucznej inteligencji, która monitoruje pracę deweloperów i zapobiega wprowadzaniu błędów do kodu szykowanej produkcji.

Program powstawał 10 lat, w ciągu których uczył się błędów, jakie popełniają programiści i ma przewidywać najczęściej popełniane wpadki. Według Ubisoftu to skraca czas tworzenia gry o 70 %.

ImpieTv

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Dobijam rangę - full focus ( -_・) ︻デ═一' * (/❛o❛)/ !discord

37 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.