Twórcy Kingdom Come: Deliverance uważają, że mieli zbyt mało czasu na dopracowanie gry.

Nowości 1 rok temu
Artur A. Administrator

Kingdom Come: Deliverance to długo wyczekiwana gra od Warhorse Studios. Tytuł powstawał od 2013 roku i po 5 latach od ogłoszenia możemy ogrywać dzieło czeskiego studia.

Niestety gra zmaga się z różnego rodzaju glitchami i bugami. Jeden z twórców, Martin Klima postanowił wytłumaczyć obecny stan rzeczy.

"Popełniliśmy kilka błędów i podjęliśmy parę złych decyzji w trakcie produkcji. Straciliśmy czas i energię na rzeczy, które ostatecznie powędrowały na śmietnik. Musieliśmy też wiele pracować w trybie crunch w ostatnim roku. Sądzę jednak, że jednocześnie zrobiliśmy wiele rzeczy dobrze. Przez 6 lat produkcji Kingdom Come opuściło nas tylko 30 osób. Wydaje mi się, że ludzie lubią dla nas pracować i chwalą sobie warunki panujące w firmie. Stworzyliśmy otwarte i przyjazne środowisko, gdzie każdy może swobodnie wyrażać swoją kreatywność."

Martin zwrócił uwagę na to, że choć gra jest sprzedawana jako tytuł AAA to jest grą indie.

Kingdom Come to gra indie w sercu, ale z wartościami produkcyjnymi charakterystycznymi dla tytułów AAA. Przyznaję jednak otwarcie, że chciałbym, żebyśmy mieli więcej czasu na dopieszczenie naszej gry przed jej wydaniem. Na takie traktowanie zasługują gry AAA. Nie widzę KCD w rywalizacji z takimi tytułami jak Assasin's Creed czy Shadow of War. Nie mamy środków, aby stworzyć taką grę"

Kingdome Come: Deliverance ukazało sie 13 lutego 2018 roku na Playstation 4, Xbox One oraz PC.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.