Sezon NR1 - II LIGA Rainbow Six Siege

2 December 18:00 6 / 6 Artur A.

Tabela Punktowa

Nagroda: Awans do 1 Ligii z 1 miejsca.

Opis

#1. Ogólne zasady*

1. Aby drużyna mogła zagrać na turnieju wszyscy zawodnicy muszą mieć możliwość dołączenia na serwer dedykowany w trybie gry użytkownika. Każdy gracz odpowiada za swój sprzęt i w jego interesie leży zadbanie o możliwość połączenia z serwerem dedykowanym. Mecze w żadnym wypadku nie będą tworzone na serwerach prywatnych. W wypadku kiedy drużyna nie może wystawić pełnego składu, zostanie przydzielony walkower dla przeciwnego zespołu.

2. Kapitan zespołu ma obowiązek stawić się na teamspeak pod adresem Invicta-gaming.com o ustalonej przez organizatorów godzinie w celu zbanowania map z kapitanem drużyny przeciwnej. Maksymalny czas oczekiwania na zespół po starcie turnieju to 30 minut od godziny wyznaczonej przez organizatorów.

3. Drużyna wyżej w tabeli jest zobowiązana do założenia lobby meczowego. (Wyjątek jest kiedy drużyny posiadają komentatora, wtedy on jest zobowiązany do założenia lobby meczowego).

4. Wszelkie próby używania programów mających na celu zapewnienia przewagi nad przeciwnikiem będa karane dla zawodnika dożywotnim banem na rozgrywki InviCup oraz Polskiej Lidze R6 dla drużyny oznacza to dyskfalifikacje w danym sezonie.

5. Wykorzystywanie błędów gry jest zabronione i będzie karane upomnieniem całej drużyny, a przy kolejnych próbach oszustwa grozi dyskwalifikacja zespołu z turnieju. Należy zwrócić uwagę, że używanie mechaniki gry (np. ustawienie tarczy w oknie) nie jest zabronione.

6. Do turnieju zapisać się mogą drużyny, które utworzyły zespół na naszej stronie internetowej. Drużyny posiadają limit który wynosi maksymalnie 10 członków w jednej drużynie

7. Po rozpoczęciu ligi/turnieju nie ma możliwości zmiany nazwy drużyny.

#2. Zasady rozgrywania meczów

1. Każdy mecz trwa minimalnie 5 rund przy wyniku 5:0. Maksymalnie 11 rund przy wyniku 6:5. Gramy do 5 wygranych rund w wypadku wyniku 4:4 konieczna jest dogrywka, która liczy maksymalnie 3 rundy. Dogrywkę dzielimy na dwa wypadki: albo dwie rundy dogrywki przy wyniku 4:4, a mecz kończy się wynikiem 6:4 lub przy wyniku 5:5 decyduje ostatnia runda, a mecz kończy się wynikiem 6:5.

2. Jeśli któryś z zawodników zostanie wyrzucony z meczu w trakcie rundy przygotowania następuje reset rundy z wynikiem sprzed resetu. Jeśli natomiast zawodnika wywali po rundzie przygotowania, runda jest dogrywana do końca, a mecz resetowany po jej zakończeniu. Runda, w której zawodnika wywaliło po fazie przygotowania jest liczona do ogólnego wyniku meczu.

3. Każda drużyna ma prawo do 5 minutowej przerwy pomiędzy mapami. Przy czym w każdym wypadku to host spotkania na prośbę zawodników zarządza przerwę, na którą musi wyrazić zgodę.

4. Banowanie map zaczyna drużyna będąca wyżej w drabince pucharowej z pary. Natomiast drużyna, która zaczęła banować w drugiej kolejności mecz zaczyna po stronie obrońców. Analogicznie na 3 dogrywkowej mapie znów broni w pierwszej rundzie drużyna, która banowała w drugiej kolejności.

5. Dozwolone jest używanie czatu ogólnego w grze, jednak pod warunkiem zachowania kultury wypowiedzi. Można sobie żartować i śmiać się w trakcie meczu, aczkolwiek wszelkie prywatne wycieczki w kierunku zespołu przeciwnego, wyzwanie czy wyśmiewanie go będą skutkowały upomnieniem. Drugiego upomnienia już nie ma - jest runda oddana przeciwnikowi. Jeśli sytuacja ponownie się powtórzy po resecie meczu zespół, który prowokuje i wyzywa przegrywa walkowerem.

6. Wynik meczu w postaci screenshot'a wysyła kapitan na Fanpage InvictaCup (https://www.facebook.com/InviCupR6) w wiadomości prywatnej.

7. W przypadku gdy do meczu wymagany jest program MOSS pliki od drużyny zbiera kapitan i wysyła rózwnież na Fanpage Invicty (https://www.facebook.com/InviCupR6) w wiadomości prywatnej. Każdy plik Moss musi być nazwany nickiem gracza. Jeżeli pliki z programu MOSS nie zostaną dostarczone lub nie będzie możliwości odtworzenia ich drużyna zostaje automatycznie zdyskwalifikowana.

8. Re-host- Każda drużyna ma prawo do 1 re-hostu na mapę. W sytuacji gdy wyrzuci zawodnika w fazie przygotowania drużyna może poprosić (nie musi) o re-host.

#3. Regulamin - Informacje dodatkowe.

1. Wszelkie protesty i zażalenia oraz uwagi by zostały wzięte pod uwagę muszą zostać zgłoszone najpóźniej przed wystartowaniem kolejnej rundy w danej części drabinki. Błędy zgłoszone później nie zostaną uwzględnione i nie mogą mieć już wpływu na przebieg turnieju. Złożenie protestu przeciwko drużynie przeciwnej leży więc w interesie samego zespołu. Protest można zgłosić poprzez wysłanie zgłoszenia na e-mail lub Fanpage Invicty (https://www.facebook.com/InviCupR6), które zawiera wszelkie dowody w danej sprawie.

2. Protest może otworzyć tylko kapitan na specjalnie utworzonym kanale kontaktując się z R6 Managerem. W przypadku odwołania decydujący głos ma R6 Manager.

3. Pula map granych i banowanych w turnieju wynosi 9 są to mapy grane w danej rotacji na ESL. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany map, które gramy w naszym turnieju poprzez dodanie lub usunięcie map w trakcie kolejnych turniejów w zależności od zmian na ESL. Zestaw będzie zawsze taki sam by nie zmuszać zespołów do trenowania innych zestawów map. O zmianach będziemy informować na bieżąco w postach na naszym fanpage'u.

#4. Ustawienia gry

4.1. Ustawienia

Pora dnia: Dzień

Ustawienia interfejsu: Pro League

4.2. Ustawienia meczu

Liczba rund: 8

Zmiana ról Atakujący/Obrońcy: 1

Rundy w dogrywce: 3

Różnica w wyniku w dogrywce: 2

Zmiana ról w dogrywce: 1

Parametr zmiany celu: 1

Unikatowe miejsce odradzania atakujących: Wł.

Handicap w obrażeniach: 100

Obrażenia od ognia sojuszników: 100

Ranny: 20

Sprint: Wł.

Wychylanie: Wł.

Powtórka po śmierci: Wył.

4.3. Tryb Gry: TDM - Bomba

Czas podkładania: 7

Czas rozbrajania: 7

Detonacja: 45

Wybór przenoszącego rozbrajacz: Wł.

Czas trwania fazy przygotowań: 45

Czas trwania fazy akcji: 180

4.4. Operatorzy

Wszyscy operatorzy na naszym turnieju są dozwoleni.

4.5. Zestaw map

Bank

Granica / Border

Domek górski / Chalet

Klub / Club House

Konsulat / Consulate

Kafè Dostoyevsky

Wybrzeże / Coastline

Oregon

Wieżowiec / Skyscraper