Trwa Six Major Paris - w poniedziałek ruszają Mistrzostwa Polski

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

Już w poniedziałek o 18:00 ruszają pierwsze kwalifikacje do mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege. Przypominamy o zapisach poprzez stronę r6league.pl ( każdy zawodnik musi mieć konto i zapisać się do własnej drużyny utworzonej przez kapitana )

Juz dziś o 15:00 pierwszy półfinał Majora G2 esports zmierzy się z Team Secret. Zaraz potem esport panel czyli prezentacja i omówienie planu dalszego rozwoju sceny Rainbow Six. Drugi półfinał pomiędzy Roque i Evil Geniuses o 19:00. Sama prezentacja nowego DLC odbędzie się jutro o 17:00 przed wielkim finalem. Będzie powtórka z udziałem G2 oraz EG z Six Invitational ?

W ciągu najbliższych dwóch dni możecie też się spodziewać 2 lub nawet 3 fajnych ogłoszeń, w związku z nowymi organizacjami w R6 jakie wejdą na Polska esportowa scenę, tuż przed zbliżającymi się mistrzostwami Polski.

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

10 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.