TRUST GAMING zostaje naszym głównym sponsorem

Społeczność 1 rok temu
Artur A. Administrator

Z przyjemnością informujemy iż z dniem dzisiejszym nawiązaliśmy półrocza umowę sponsorską z firmą Trust Gaming, która zadba między innymi o to by nasza społeczność, streamerzy oraz zawodnicy mieli do dyspozycji zawsze pod ręką najpotrzebniejszy sprzęt taki jak kamerki, mikrofony do transmisji własnych meczy, czy chociażby o świetne "gamingowe" plecaki w których zawodnicy będą mogli nosić swój sprzęt na imprezy offline. A także o smaczne Energy Drinki, które pomogą naszym zawodnikom zachować koncentrację w trakcie trwających imprez lanowych.

Z tej okazji niebawem parę givawayow w formie turniejów 1vs1 na teamspeak dla graczy R6, Fortnite czy Rocket League ze sprzętem od Trusta dla Was, w których będziecie mogli wygrać wypasione klawiatury czy słuchawki!

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

P.S To o co prosiliście od dłuższego czasu czyli turnieje 1 vs 1 wracają!

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.