Trener z Niemiec zostaje z nami na kolejne miesiące

Rainbow Six 11 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Mimo iz bez wiążącej umowy nasz trener który pierwsze trenerskie szlify zdobywał u Morxzaksa, czyli obecnie jednego z najlepszych trenerow R6S na swiecie i również byłych trenerów Invicta Gaming, a do niedawna Mousesport - zostaje z nami do maja.

Recki odpowiadał w naszym zespole za kalendarz gier, analizę przeciwnika oraz ustalanie nowych taktyk na mapach. Jako trener dołączył do nas w marcu wraz z Auerem. Obaj przeszli do nas z 1stCav gdzie spędzili parę miesięcy grając i trenując bez większych sukcesów. Recki dalej będzie pełnił swoje obowiązki trenera ale tym razem będzie je dzielił z druga osoba. Wkrótce poinformujemy o nowym managerze oraz analityku z Polski, który postanowił podjąć się wyzwania trenowania wicemistrzów Polski.

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

24 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.