Tajemnicze zniknięcie utworu z soundtracku do Wiedźmina 3.

Ciekawostki 1 rok temu
Grzegorz Cyga Redaktor

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra roku 2015, tytuł w który grał chyba każdy i tak samo każdy zna dobrze ścieżkę dźwiękową do tej gry.

Soundtracku do Wiedźmina stworzonego przez Marcina Przybyłowicza, Mikołaja Stroińskiego i Percivala Schuttenbacha mogliśmy słuchać za pośrednictwem takich mediów jak Spotify czy iTunes.

W tajemniczych okolicznościach jeden z utworów - "Widow - Maker" został usunięty z praktycznie wszystkich serwisów streamingowych, na których obecny jest album.

Przyczyną najprawdopodobniej są prawa autorskie. Otóż The Widow - Maker bazuje na utworze Percivala, pt. Naranča.

Jest to chorwacka pieśń ludowa, jednak jak podaje międzynarodowa baza praw autorskich piosenek ISWC aranżacja, która posłużyła do stworzenia wersji Percivala należy do Elvisa Stanica. Opracował ją wraz z zespołem Putokazi i w 2000 roku wydał na płycie Nova Zemlja.

ALBAN

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Gramy turniej Twitch Rivals: Rainbow 6 Showdown! Wpadajcie kibicować a jutro Mikołajkowy live!

96 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.