Szykujemy dla Was niespodzianke

Społeczność 5 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Lanowe finały Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege w studio Polsat Games to nie jedyny event na jakim pojawimy się w najbliższych tygodniach.

Już jutro kolejne ważne ogłoszenie w związku z eventem Meet Point na stadionie PGE Narodowym, który odbędzie się w dniach 25-26 maja w Warszawie. Tak jak zapowiadaliśmy tam również będziemy. Z jakiej okazji zobaczycie na Narodowym barwy Feniksa Invicty ? Mały zwiastun jest na zdjęciu, kto zgadnie o co chodzi?

#MeetPoint #PGENardoowy #PactItChallenge #TrustGaming #BuildingChampions Trust Gaming TS3Bahu LTD Teetres Esport Clothing Actina PACT

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

10 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.