Szukasz graczy do Playerunknown’s Battleground ?

TeamSpeak 1 rok temu
Artur A. Administrator

AKTUALNE NA 1 CZERWCA

Jeśli zainteresowała Cię najnowsza produkcja studia BlueHole Studio i szukasz graczy do zagrania w nią w parach lub zespołach 4-osobowych zapraszamy na nasz teamspeak pod adresem Invicta-Gaming.com

Codziennie od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu graczy gra i tworzy z nami jedną z największych polskich aktywnie grających społeczności PUBG serwerów teamspeak. I Ty możesz znaleźć kompanów do gry w SQUADACH.

Dołącz do nas ! Dlaczego my ? Ponieważ panuje u nas miła atmosfera, a użytkownikami teamspeak w większości są dorośli i kulturalni ludzi. Posiadamy publiczne dostępne kanały dla Ciebie i Twojej drużyny nieograniczine sloty i kanaly na prośbę. Nasza administracja sama gra w PUBG i wie czego potrzeba graczowi do komfortowej gry. Czym różnimy się od innych serwerów? Tym, że stawiamy na konkretne spoleczności graczy z konkretnych tytułów online. Nasz rozwój plany i działania są ściśle powiązane z tytułami które wspieramy między innymi właśnie PUBG.

Wspieramy graczy, pomagam, doradzamy. Natomiast juz niebawem planujemy wystartować z własnymi mistrzostwami społeczności gdzie do wygrania będą liczne nagrody rzeczowe dla najlepszych graczy. Zapraszamy!

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.