Sukces Activision! Call of Duty: WWII najlepiej sprzedającą się grą w USA 9 rok z rzędu.

Ciekawostki 1 rok temu
Grzegorz Cyga Redaktor

Jak co roku przychodzi czas na podsumowania. Dlatego też wydawcy co roku informują nas o swoich przychodach i sukcesach. Teraz możemy się dowiedzieć, że Activision po raz dziewiąty z rzędu zgarnęło ponad miliard dolarów dzięki najnowszej odsłonie Call of Duty - WWII. Eric Hirshberg wyznał, że na drugim miejscu uplasowało się Destiny 2, które według niego było największą premierą na PC w historii Activision Publishing.

Cieszyć mogą się również fani Crasha Bandicoota - remake przygód jamraja pasiastego był najlepiej sprzedającym się remasterem na PS4 w USA i gra regularnie trzyma swoją pozycję w rankingu top 10 gier z najwyższym wynikiem sprzedaży w USA w 2017 roku.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.