Rozgrywka z odświeżonego Shadow of the Collossus.

Nowości 1 rok temu
Grzegorz Cyga Redaktor

Na początku lutego w ręce posiadaczy Playstation 4 trafi wyczekiwany remake gry Fumito Uedy - Shadow of the Collossus. Za odnowiony tytuł odpowiada Bluepoint Games, który znany jest z przygotowania dobrej jakości remasterów czego przykładem jest chociażby Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a.

Teraz studio zajmuje się remakiem i wygląda na to, że po raz kolejny nie zawiodło. Gra na PS4 Pro zaoferuje nam dwa tryby graficzne: Performance i Cinematic. W tym pierwszym tytuł będzie działał w 60 fpsach w 1080p, ale kosztem nieco gorszej jakości obrazu. Natomiast w Cinematic do dyspozycji będziemy mieli rozdzielczość 4K i polepszoną grafikę, która będzie chodziła w 30 fpsach oraz możliwość działania w 1080p na zasadzie downsamplingu.

Premiera gry już 7 lutego tylko na Playstation 4.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.