Rozdajemy klawiature dla naszych SUBOW

Konkursy 1 rok temu
Artur A. Administrator

Konkurs dla widzów subujacych głównie naszych streamerow - do wygrania klawiatura mechaniczna od Rampage Gaming​ Hydra R6.

Do 5 lutego oglądaj naszych streamerow którzy posiadają kanał i tych którzy korzystają z naszego teamspeak pod adresem invicta-gaming.com plus Ojci3cyt​ z discord. W grę wchodzą również osoby współpracujące z nami lub wspierający scenę Rainbow Six Siege w Polsce - zrób śmiesznego clipa ( śmieszna sytuacja bug, zachowanie streamera, lub jakiś jego śmieszny tekst przy pomocy Twitch clips - jeden przycisk pod transmisja ) przesyłając nam go tutaj na fanpage. 5 lutego w głosowaniu wybierzemy najbardziej śmieszny clip a autor zostanie nagrodzony wspomniana klawiatura. W razie powtórek liczy się kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Warunkiem koniecznym do wygrania jest polubienie fanpage Invicta-gaming.com​

Zapraszamy do zabawy! :)

Chesz się znaleźć w poniższym gronie? Daj nam znać! Napisz w jaki sposób wspierasz scenę Rainbow Six Siege lub w jaki sposób z nami współpracowałeś na fanpage na facebooku, a dopiszemy Cie do listy streamerów w komentarzu :)

Konkurs dla widzów subujacych głównie naszych streamerow - do wygrania klawiatura mechaniczna od Rampage Gaming Hydra...

Gepostet von Invicta Gaming am Donnerstag, 11. Januar 2018

P.S Potwierdzenie suba na Twitch uzyskasz u swojego streamera.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.