Rookie Cup - Ubisoft Polska

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

[ Rookie Cup oraz start eliminacji Six Paris ]

Wczoraj zakończyła się 6 edycja Rookie Cup od Ubisoft Polska. Chłopaki w składzie, Optyk, Saves, Paplisek, Typerek, Auer - w finale pokonali obecnych mistrzow PlayStation League czyli najlepsza Polska drużynę na konsoli ( w skladzie Edor, Mekses, Play, Maginch, Mefisto ) PS4 wynikiem 2:0 ( 6:5, 5:1 )

✅ O ile klub był jeszcze wyrównana mapa o tyle Oregon juz całkowicie zdominowali chłopaki z INVI o czym świadczy fakt ze ekipa Slavgent po 2 rundach miała zaledwie 1 fraga na swoim koncie.

✅ 3 miejsce i kredyty zdobyła ekipa "MyTuTylkoPoKredyty" czyli w sumie chlopaki cel osiągnęli. W meczu o 3 miejsce pokonali miks zawodników Varsity wynikiem 2:0.

Przypominamy, że już w czwartek startuje LADDER do Six Paris z którego będziemy zdawać obszerna relacje i opisywać jak radzą sobie polskie ekipy. Awans do II etapu wywalczy TOP 8 laddera.

ImpieTv

Darkest Dungeon

Wspólna pielgrzymka przez najciemniejsze lochy ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

41 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.