Rodzaje zarażonych w misji Outbreak.

Rainbow Six 1 rok temu
Grzegorz Cyga Redaktor

Wydarzenie Outbreak jest najbardziej wyczekiwanym elementem nadchodzącego sezonu. Fabularyzowana opowieść jest pewnego rodzaju nawiązaniem do korzeni serii Rainbow Six. Pomimo zwiastunów i przecieków nie było do końca wiadomo, z czym będziemy musieli się zmierzyć w nowym trybie, aż do teraz.

 • Zwyklaki - najbardziej pospolici przeciwnicy, którzy stają się wysoce odporni, gdy tylko pasożyt wykryje wrogą obecność. Aby chronić swego żywiciela, pasożyt utwardza jego skórę i zwiększa wytrzymałość ciała na rany postrzałowe. W przypadku takich przeciwników zalecana jest rozwaga i unikanie bezpośredniego kontaktu.
 • Łamacze - żywe bomby zbliżeniowe, które unicestwią wszystko, co tylko stanie im na drodze. Są to niezwykle zwinni przeciwnicy, którzy chętnie angażują się w bezpośrednią walkę i wysadzając się, potrafią tworzyć wyrwy w ścianach. Pod żadnym pozorem nie wolno się do nich zbliżać.
 • Zakorzeniacze - rzadziej spotykany typ przeciwników. Potrafią oni tworzyć wyrastające z podłoża kępy tkanki pasożyta, które kaleczą i unieruchamiają ich cele. Zakorzeniacze są w ciągłym ruchu i będą was zmuszać do walki na granicy ryzyka. Należy szczególnie uważać, gdy zadaje się im ostateczny cios; w obliczu śmierci potrafią być nieobliczalni.
 • Miażdżyciele - Miażdżyciele nie bawią się w uniki. Pasożyt zamienił ich skórę w prawdziwy pancerz, który w praktyce sprawia, że są odporni na kule. Potrafią oni też wyburzać ściany, nie odnosząc przy tym żadnych obrażeń.
 • Apex - Apex to koniec wrogiego łańcucha pokarmowego. Raczej nie będzie atakował was bezpośrednio, ale zamiast tego skieruje przeciwko wam kolejne fale zarażonych. Potrafi też wystrzeliwać pociski oślepiające, przed którymi bronić się potrafią jedynie Finka i Doc. Ten przeciwnik podda waszą zdolność komunikacji prawdziwej próbie.
 • Ciekawostką jest fakt, że przeciwnicy mają łączyć swoje umiejętności, jednak nie wiadomo dokładnie co to może oznaczać.

  Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

  Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

  Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

  19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

  Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

  Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.