Rainbow Six Siege - wywiad z kapitanem Paprykarzy

Wywiady 2 lata temu
Artur Arcelowski Administrator

1. Cześć Danek! W jaki sposób zaczęła się Twoja przygoda z Rainbow Six Siege ? Co spowodowało ze wciąż grasz w R6?

- Grałem w GRP. Więc poprosiłem dziewczynę o grę Toma Clancy. A gram nadal w r6s, bo lubię teraźniejsze gry. W r6s ani nie jeżdżę na koniu, ani nie rzucam we wroga mieczami świetlnymi. Drugi (i ważniejszy) powód to chłopaki z którymi gram. Mamy tak dobrze zgraną ekipę, że czasami nawet nie chce się grać, a tylko pośmiać na TSie :D

2. Dobra atmosfera w zespole to połowa sukcesu co pokazaliście na WGW. Jak powstała Twoja drużyna? Jak poznałeś chłopaków którzy teraz tworzą zespół?

- W Internecie, na forach każdy z nas wyczytał o TSie Invicty. Graczy było dużo, najpierw każdy grał z każdym, ale w końcu my między sobą dogadywaliśmy się najbardziej, śmialiśmy się najwięcej z tych samych rzeczy - i zostali Ci najlepsi, najbardziej wyluzowani. Tak powstali PAPRYKARZE r6s. Ponadto, to co nas łączy w Paprykarzach to nieszczególna chęć do grubych ludzi :D

3. Czy jest coś co osobiście zmieniłbyś w samej grze? Masz jakiś pomysł na jej rozwój ?

- W samej grze jest wiele do zmiany. Aczkolwiek mnie takie błędy nie przeszkadzają - jak kogoś trafiłeś w głowę, a głowa "nie weszła" to trudno. Nie ma co płakać. Natomiast jeśli chodzi o rozwój to nie chciałbym, żeby gra poszła w zbyt futurystyczną stronę. Dron Yokai jest jeszcze ok, bo to jest możliwe w najbliższej przyszłości. Ultrafiolet, pod którym widać ślady stóp - jasne. Ale jeśli dodadzą jakąś postać a'la Pulse (Heartbeat sensor. Serio?) to gra straci swój walor.

4. To prawda trzeba znaleźć idealne wyważenie pomiędzy atrakcyjnością rozgrywki a realistycznym podejściem do niej. Jak ktoś chce przepychu i wymyślnej technologi niech wybierze COD. Czy uważasz, że polskie DLC z polskimi operatorami wpłynie na popularność gry wśród Polaków?

- Mam nadzieję. Fajnie byłoby uzyskać popularność rangi CSa i mieć organizowane eventy wielkości tych dla CSa

5. Właśnie apropo tego porównania, uważasz ze Rainbow Six Siege ma szansę stać się równie popularny co CS Go?

- Tak, bo to lepsza gra. W r6s liczy się pomysł i zgranie. W CSie też. Ale nie w takim stopniu. Była masa meczy takich, że Paprykarze wygrali, bo są zgrani, a w przeciwnym teamie jest dwóch top fragerów, którzy całej gry przeciwnikowi nie zrobi. A oprócz tego klimat jest lepszy. Sama idea śledzenia przeciwnika na kamerach i dobierania taktyki (#taktykidanka) na bieżąco jest o wiele lepsza niż CS.

6. Chodzą plotki, ze jesteś bratem Kromki Chleba, nie ma sensu żebyś zaprzeczał, ale wytłumacz nam się tutaj, kto kogo naprawdę "kerowal" od dzieciństwa?

- Ok to nie zaprzeczam. Podobieństwo jest zbyt uderzające. No prawda jest pół na pół. Tak - to on nauczył mnie jeździć na rowerze. Ale nie - to nie on zapisał mnie na siłownie i nie on wyrywał wszystkie panny. Laski zawsze leciały na mnie (niedługo na YT pojawi się cały odcinek, jak rwać dziewczyny na platynę) a na siłownię zapisałem się sam - bo chcę być dzikiem.

7. Oboje jesteście sławnymi YouTuberami nie ma między Wami konkurencji ? Kto lepiej gra w R6 ?

- Nie, nie ma żadnej konkurencji dlatego, że obaj zgodnie stwierdziliśmy, że to po prostu ja jestem lepszy. Widać to we wszystkich filmach Kromki :D

8. Najważniejsze, że ze sobą nie rywalizujecie ! Mogłoby to źle wpłynąć na Polską scenę Youtuba. Przedstawisz nam w paru zdaniach drużynę Paprykarzy?

- W skrócie najlepiej zrobię to za pomocą mojego filmu na kanale YouTube

9. Ostatnie 2 pytania, czy Danek zostaje z Rainbow Six Siege na kolejny rok?

- Rainbow is life, rainbow is love. Oczywiście, że zostaję! Dawaj ostatnie bo mam dziś urodziny i się idę najebać w miasto :D

10. Wszystkiego Najlepszego ! Fani kierują do Ciebie najważniejsze w tym roku pytanie. Kiedy milion subow na YouTube?

Kwestia dni :D Na 1 000 subów będzie giveaway. A serio to miło jak się kanał rozwija. Bo co dzień, co tydzień tych subów przybywa sporo i to naprawdę cieszy!

Wszystkim którzy nie byli jeszcze u Danka na Youtube taktyczny inaczej - szczerze polecamy kanał. Zostawcie łapkę, suba komentarz - danek zapamięta i kiedyś przy okazji da autograf - tak obiecał !

Wszystkich fanów gry spragnionych materiałów na jej temat, również zapraszamy na kanał Youtube Kromki Chleba - także zachęcamy do łapkowania subowania, komentowania.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.