Rainbow Six Siege - tajemnicza przesyłka

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

Właśnie wpadła nam w ręce mała przesyłka, która bardzo poprawiła nam humory a jako, że lubimy dzielić się z Wami naszym szczęściem bo większość co tutaj robimy jest tak naprawdę dla Was to możecie, się spodziewać, że w trakcie meczów naszej ligi Rainbow Six Siege rozdamy parę ciekawych rzeczy !

Dziękujemy Ubisoft Polska!

Będzie więcej kredytów z paczuszki do rozdania, będzie season pass i figurka. Pierwsze kredyty o których informowaliśmy rozdamy w niedziele o 20:00 w trakcie jednego z meczów naszej ligi na twitch.tv/bykenson Dodatkowo Paplisek i Auer zapowiedzieli, ze kredyty z GO4 za 2 miejsce także poleca dla Was już w przyszłym tygodniu, czyli szykuje się jakieś 5-6 kodzików losowanych live na stream, bądź na facebooku !

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.