Rainbow Six Siege - ATB Gaming wygrywa pierwszy InviCupR6

InviCupR6 2 lata temu
Artur A. Administrator

W sobotę o godzinie 18:00 rozpoczęliśmy zmagania w ramach drugiego sezonu społecznościowego pucharu Rainbow Six Siege. Czyli turnieju organizowanego przez naszą społeczność graczy "Invicta Gaming" dla wszystkich graczy R6. Do turnieju zapisało się 18 zespołów z całej Polski w tym najlepsze Polskie ekipy takie jak ATB Gaming, Sawdust czy Paprykarze.

Droga mistrza Polski do finału byla dosyc latwa, a na trudnego przeciwnika trafili dopiero w półfinale gdzie 1stCav sprawił niespodziankę wygrywając na drugiej mapie i potrzebna była dogrywkowa trzecia mapa. Jednak na tej doświadczenie, zgranie i umiejętności strzeleckie dały o sobie znać i 1stCav grający od niedawna w nowym składzie musiał uznać wyższość mistrzów Polski.

W finale również zagraliśmy na trzech mapach były to w pierwszej kolejności Granica - na której wynikiem 5:2 wygrał Sawdust. Kolejna wybraną przez druzyny mapą był Oregon gdzie z kolei mistrz Polski wygrał aż 5:0. Przy wyniku 1:1 w mapach konieczna była dogrywka na trzeciej mapie którą był Domek Górski. Tutaj lepsza okazała się ponownie drużyna ATB GAMING, ostatecznie zwyciężając w pierwszym Cup'ie z cyklu pięciu turniejów drugiego sezonu.

Przypominamy, że pula nagród to 1000 złotych, plus indywidualne nagrody dla zawodników w trakcie trwania turniejów.

Nagrody indywidualne:

1. Kategoria najlepsza akcja meczu - na nadesłane filmy czekamy do poniedziałku do 24:00. Zwycięzca zostanie wybrany za pomocą ogólnodostępnej ankiety spośród filmów nadesłanych przez zawodników. Na zwycięzce czeka bonusowe 10€

2. W kategorii najlepszy zawodnik pierwszego turnieju - zwycięzca zostanie ogłoszony jutro wieczorem, zawodnik wybrany w głosowaniu pośród sędziów turnieju wygra bonusowe 5€

3. W kategorii największego K/D czyli bilansu zdobytych fragów do śmierci zwyciężył Laz4rz z 11 zabójstwami i jedną śmiercią. Bonusowa nagroda dla zawodnika - 5€. Gratulujemy wykręconego wyniku.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.