Polska Liga Rainbow Six Siege - kolejka numer III

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

Mimo przed mecowych przewidywań ekspertów o wyrównanym spotkaniu mecz został rozegrany całkowicie pod nasze dyktando.

Pierwsza mapa Oregon to pokaz praktycznie bezbłędnej gry w ataku przy zbanowaniu Vigila i Lesiona. 5 rund wygranych z rzędu w ataku plus jedna w obronie i wynik 6:0 na pierwszej mapie nie pozostawił złudzeń kto wczoraj był w lepszej formie.

Jak wiadomo, tak łatwe wygranie jednej mapy nie oznacza zwycięstwa na drugiej, początek na Granicy to zmiana stron i runda za rundę, mimo zbanowania nam Miry potrafiliśmy ugrać 3 rundy w obronie. Wynik przed zmianą broniacych to 3:2 dla nas. Jak się okazało po przejściu do ataku przeciwnik bez Miry która sam zbanowal nie potrafił sobie poradzić, oddając nam 3 kolejne rundy. Granica padła naszym łupem wynikiem 6:2

Zwyciesto dało nam drugie miejsce w tabeli ligi, mimo takiej samej liczny punktów i takiego samego bilansu rund co prowadzące LYNX.

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

10 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.