Pokonujemy Cromcodiles w fazie grupowej Mistrzostw Polski

Rainbow Six 6 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Dnia 24 kwietnia o godzinie 19:00 w walce o finały lanowe w studio Polsat Games zmierzyliśmy się pod przywództwem Hetmana Wielkiego prawie Koronnego Mateusza Sovvy z rodu Walczaków ze złymi i podstępnymi Cromcodiles w ciężkim i długim boju pokonaliśmy wojowników wroga wynikiem 2:0 ( 7:2, 7:5 )

Sovvy z Rodu Walczaków będąc dziś w nieziemskiej formie prawdopodobnie pod wpływem tajemnych magicznych czarów lub mikstur wiódł naszych dzielnych wojowników ku zwycięstwu. Zły wojownik Damian 'Z1aro' Zarecki z ciemnej strony mocy dopatrzył się jednak iż Magia Sovego jest nieczysta i na pewno w trakcie rozgrywki praktykował czarną Magie, to też zbrojni Zareckiego postanowili wystosować protest po rozegranej bitwie. Mimo wygranej bitwy wciąż oczekujemy na werdykt wielkiej rady która analizuje zapisy bitwy z perspektywy Sovvy wszystko jednak wskazuje iż magiczne mikstury jakie wypił nasz Hetman to zwykłe Tigery z biedronki za 1,55 od sztuki. Protest złych Krokodyli prawdopodobnie zostanie rozpatrzony negatywnie a my za 3 tygodnie zmierzymy się w walnej bitwie z Hetmanem AueR i jego dzielną świta o wyjazd do stolicy.

IKS DE HEHEHE

Brawo chłopaki za świetny mecz!

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

10 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.