3 miejsce - czyli podsumowanie Super Game Esport - Konin

Counter Strike 1 rok temu
Artur A. Administrator

W koninie zajmujemy 3 miejsce. Pierwszy dzień lana od SUPER GAME e-sport w Koninie moglismy zaliczyć do udanych, grupę wygraliśmy Bilansem 3-0 ( 16:8, 16:7, 16:4 ) wyszliśmy z pierwszego miejsca, natomiast ćwierćfinał w jeszcze łatwiejszy sposób wygraliśny 2:0 ( Nuke 16-4, Inferno 16-3 )

Drugi dzień to półfinał na drużynę Vex.esport, który został rozegrany juz o 9 rano, gra ze standinem odbiła się w wynikach ponieslismy dosyć wyraźną porażkę na bardziej doświadczona drużynę 2 razy do 9. Mecz o 3 miejsce okazał się spacerkiem do 3 i 4, końcowo nie udało się obronić wygranej z poprzedniej edycji.

Podziękowania dla Teetres Esport Clothing za błyskawiczne dostarczenie koszulek dla chłopaków

ALBAN

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Gramy turniej Twitch Rivals: Rainbow 6 Showdown! Wpadajcie kibicować a jutro Mikołajkowy live!

99 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.