Po 10 miesiącach współpracy przedłużamy umowy ze składem R6S

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

Z dniem dzisiejszym doszliśmy do porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy z obecną drużyna R6. Z końcem października wygasnąć miała nasza poprzednia umowa z trójka zawodników to jest Paplisek, Typerek i Auer, która miała obwiazywac do finałów mistrzostw Polski. Po wspólnych naradach umowę przedłużymy o kolejne 8 miesięcy do maja 2019 roku. Mekses jako najnowszy członek zespołu podpisał juz umowę na 4 miesiące do stycznia 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejne 4 miesiące.

Cieszy nas, że tym samym osiągamy potrzebna stabilność i motywację do osiągania dalszych wspólnych sukcesów, gdzie cele są niezmienne mistrzostwo Polski, oraz awans w grudniu do ESL Challenger League. Tym samym obalamy mit wszystkich "hejterow" twierdzących, że u nas są ciągle zmiany w składzie zespołu R6S. Jak się okazuje 4 z 5 zawodników głównego składu jest z nami już od minimum 10 miesięcy a beda przez kolejne 8.

Z umowy ktora podpiszemy z zawodnikami wynika iż każdy musi prowadzić swój Facebook profil ( co tez jest wymogiem sponsora, ktorego oglosimy w najblizszych dniach ) dlatego też możecie się spodziewać, że parę rzeczy chlopaki beda miec tam do rozdania dla Was.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.