Po 10 miesiącach współpracy przedłużamy umowy ze składem R6S

Rainbow Six 7 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Z dniem dzisiejszym doszliśmy do porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy z obecną drużyna R6. Z końcem października wygasnąć miała nasza poprzednia umowa z trójka zawodników to jest Paplisek, Typerek i Auer, która miała obwiazywac do finałów mistrzostw Polski. Po wspólnych naradach umowę przedłużymy o kolejne 8 miesięcy do maja 2019 roku. Mekses jako najnowszy członek zespołu podpisał juz umowę na 4 miesiące do stycznia 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejne 4 miesiące.

Cieszy nas, że tym samym osiągamy potrzebna stabilność i motywację do osiągania dalszych wspólnych sukcesów, gdzie cele są niezmienne mistrzostwo Polski, oraz awans w grudniu do ESL Challenger League. Tym samym obalamy mit wszystkich "hejterow" twierdzących, że u nas są ciągle zmiany w składzie zespołu R6S. Jak się okazuje 4 z 5 zawodników głównego składu jest z nami już od minimum 10 miesięcy a beda przez kolejne 8.

Z umowy ktora podpiszemy z zawodnikami wynika iż każdy musi prowadzić swój Facebook profil ( co tez jest wymogiem sponsora, ktorego oglosimy w najblizszych dniach ) dlatego też możecie się spodziewać, że parę rzeczy chlopaki beda miec tam do rozdania dla Was.

Sobo

Grand Theft Auto V

Invicta-GamingRP |Mokotów vs LSPD | Rudy i wojna na miescie ! |

172 ONLINE

Apex Legends - szukam graczy

Szukasz graczy do najnowszej gry BattleRoyal?

ATLAS - szukam graczy, szukam gildii

Zainteresowany najnowszą produkcja twórców ARK? Dołącz do nas !

Trener z Niemiec zostaje z nami na kolejne miesiące

Po pół roku współpracy trener Recki postanawia dalej pomagac naszemu skladowi R6S.

Optyk przedłuża umowę - zostaje z nami do maja 2019

Po roku współpracy z Markiem dochodzimy do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy.