PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS z nowym eventem - shotgun plus broń biała

PUBG 1 rok temu
Artur A. Administrator

PUBG otrzymaja specjalne trzydniowe wydarzenie, które rozpocznie się dziś wieczorem. Tryb szczególnie przypadnie do gustu zwolennikom gry na bliski kontakt z wrogiem. Nowa rozgrywka nosi nazwę "Tequila Sunrise", Jak podali twórcy na mapie Mirimiar będą pojawiać się tylko strzelby oraz broń do walki wręcz w tym ulubiona przez wielu graczy Patelnia. Tryb niestety nie będzie dostępny na pierwszej dostępnej od premiery gry mapie.

Podobnie jak w poprzednim evencie gdzie mogliście zagrać w 8-osobowych ekipach, twórcy nową formę zabawy przewidzieli tylko dla 4 osobowych drużyn, osoby które nie lubią grać w zespole z przypadkowymi graczami będą musiały liczyć na swoich znajomych. Ustawienia startowe nowego trybu prezentują się następująco:

Bronie:

- Shotguny ( ilość x3 )

- Broń biała ( ilosć x3 )

- Brak innych broni

Itemy:

- Plecaki/Hełmy/Zbroje na poziomie 1 ( ilość x3 )

- Plecaki/Hełmy/Zbroje na poziomie 1 ( zmniejszono o połowę )

- Amunicja ( ilość x 3 )

Kolejną interesującą zmianą w stosunku do normalnej rozgrywki jest widoczność pierwszej strefy, która będzie widoczna jeszcze podczas lotu samolotu. Strefa będzie mniejsza niż normalnie, co oczywiście ma zwiększyć ilość lądujących graczy na jak najmniejszym obszarze mapy. W zamierzeniu, gracz ma mieć pewność ze nie wyląduje z dala od serca walki. Wydarzenie rozpoczyna się dziś o godzinie 22.00 i zakończy 7 kwietnia o godzinie 10:00.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.