Pierwsza paczka od Trust Gaming już u nas !

Społeczność 1 rok temu
Artur A. Administrator

Nasza drużyna R6S już dzisiaj melduje sie w Warszawie, gdzie skupi się na przygotowaniu taktycznym, oraz analizie naszego pierwszego spotkania w Finalach Mistrzostw Polski Master League na drużynę PACT (ex-TrainHard ) juz jutro natomiast od 17 meldujemy się w hotelu z którego pojedziemy bezpośrednio na tak zwane "media day" wraz z zawodnikami PACT.

Pierwszy mecz w studio Polsat Games juz w sobotę od 13:00 na kanale Twitch.tv/rainbow6pl

Tymczasem wpadła nam dzisiaj pierwsza paczka od naszego sponsora - dziękujemy Trust Gaming za zaufanie ! Jedną z klawiatur będziecie mogli wygrać już za tydzień w turnieju 1 vs 1 w Rainbow

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.