PGA 2018 za nami - esport oraz współpraca ze sponsorem

Społeczność 10 miesięcy temu
Artur A. Administrator

PGA 2018 to pierwszy event na który otrzymaliśmy zaproszenie jako esportowa społeczność graczy. W ramach współpracy z firmą Trust Gaming w sobotę w godzinach od 15-18 pomagalismy organizatorom przy prowadzeniu stoiska.

Turnieje 1 vs 1 w CS:GO oraz Rainbow Six: Siege cieszyły się ogromną popularnością a nasi zawodnicy starali się oczywiście nie przegrać żadnego meczu. Nowe koszulki od Teetres robily na odwiedzajacych spore wrazenie, to tez podczas naszego pobytu na PGA często byliśmy zaczepiani i pytani o to kim jesteśmy i co tutaj robimy. Dziękujemy firmie Trust Gaming za możliwość promowania również własnej marki podczas całego eventu oraz za 3 dniowe bilety wstępu dla całej naszej ekipy. Pamiętajcie współpraca ze sponsorem to nie tylko grafika i wpis na Facebooku :)

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.