Optyk przedłuża umowę - zostaje z nami do maja 2019

Zespoły 11 miesięcy temu
Artur A. Administrator

W ramach wygasającego kontraktu wraz z zakończonymi mistrzostwami Polski skorzystaliśmy z opcji przedłużenia kontraktu z Optykiem. Mark Kaudyk zdecydowal sie pozostać w naszym zespole na kolejne 6 miesiecy.

Optyk trafił do nas w styczniu tego roku z rozpadajacego się zespołu wicemistrzów Polski 2017 roku - TheUnknowns. Od razu jako jeden z najbardziej utalentowanych graczy w Polsce wówczas jeszcze 17 letni chlopak podpisał z nami z udziałem swoich rodziców kontrakt na 10 miesięcy ktory gwarantowal mu 400 zł miesięcznej pensji.

Jako pełnoletni gracz tym razem sam zdecydował o swojej przyszłości, a jego decyzja było pozostanie w zespole wicemistrzów Polski na kolejne pół roku. Bezwzględna dominacja Polskiej sceny wraz z drużyną PACT'U ktora jako jedyna pokonala nas w ciagu ostatniego półrocza, plus jedyne miejsce gdzie może liczyć na stałą pensję w Rainbow Six to korzyści nie do odrzucenia dla gracza jego kalibru. Cieszymy się, bo tym samym dołącza do pozostałej czwórki która jest z nami związana umowami do maja 2019 roku. Stabilność zespołu to coś co cechuje nasz zespół od niemal 10 miesiecy wspolpracy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

23 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.