Optyk przedłuża umowę - zostaje z nami do maja 2019

Zespoły 5 miesięcy temu
Artur A. Administrator

W ramach wygasającego kontraktu wraz z zakończonymi mistrzostwami Polski skorzystaliśmy z opcji przedłużenia kontraktu z Optykiem. Mark Kaudyk zdecydowal sie pozostać w naszym zespole na kolejne 6 miesiecy.

Optyk trafił do nas w styczniu tego roku z rozpadajacego się zespołu wicemistrzów Polski 2017 roku - TheUnknowns. Od razu jako jeden z najbardziej utalentowanych graczy w Polsce wówczas jeszcze 17 letni chlopak podpisał z nami z udziałem swoich rodziców kontrakt na 10 miesięcy ktory gwarantowal mu 400 zł miesięcznej pensji.

Jako pełnoletni gracz tym razem sam zdecydował o swojej przyszłości, a jego decyzja było pozostanie w zespole wicemistrzów Polski na kolejne pół roku. Bezwzględna dominacja Polskiej sceny wraz z drużyną PACT'U ktora jako jedyna pokonala nas w ciagu ostatniego półrocza, plus jedyne miejsce gdzie może liczyć na stałą pensję w Rainbow Six to korzyści nie do odrzucenia dla gracza jego kalibru. Cieszymy się, bo tym samym dołącza do pozostałej czwórki która jest z nami związana umowami do maja 2019 roku. Stabilność zespołu to coś co cechuje nasz zespół od niemal 10 miesiecy wspolpracy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Sobo

Grand Theft Auto V

Invicta-GamingRP |Mokotów vs LSPD | Rudy i wojna na miescie ! |

155 ONLINE

Apex Legends - szukam graczy

Szukasz graczy do najnowszej gry BattleRoyal?

ATLAS - szukam graczy, szukam gildii

Zainteresowany najnowszą produkcja twórców ARK? Dołącz do nas !

Trener z Niemiec zostaje z nami na kolejne miesiące

Po pół roku współpracy trener Recki postanawia dalej pomagac naszemu skladowi R6S.

Projekt baneru na Facebook oraz Twitter od Kensee Design

Znany grafik między innymi Pompa Teamu zrealizował dla nas projekty banerów zawodników oraz baneru na nasz główny fanpage