Nowy zwiastun Soul Calibura VI ujawnia kolejne postacie.

Nowości 1 rok temu
Grzegorz Cyga Redaktor

Soul Calibur VI został zapowiedziany podczas The Game Awards 2017. Wtedy mogliśmy zobaczyć w akcji kultowe postacie - Sophitię i Mitsurugiego. Najnowszy materiał ujawnia 4 kolejne postacie z czego, aż 3 są dobrze znane fanom uniwersum. Do gry trafią Kilik,Xianghua oraz Nightmare. Oczywiście Bandai Namco nie zapomniało o tworzeniu nowych wojowników i tak oto w materiale debiutuje Groh . Niestety materiał ukazał jedynie krótki pokaz jego możliwości i ciężko powiedzieć kim jest i jaką rolę spełni w nowym Soul Caliburze.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.