Nowy skład Rainbow Six Siege na nadchodzace Mistrzostwa Polski

Rainbow Six 7 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Niezmiernie miło nam ogłosić iż zespół, który wcześniej występował w barwach Zero Esports oraz Valkiria Esport, od dnia dzisiejszego będzie oficjalnie reprezentował Feniksa.

Naturalny rozpad naszej byłej drużyny przez przejście na emeryturę Papliska i Typerka zmusiło nas do poszukiwania nowej perspektywistycznej opcji na nadchodzące Masters League, bo przecież nie mogło nas zabraknąć trzeci rok z rzedu. Taka opcja na polskim rynku mogła być tylko jedna. Skład, który ma najdłuższy staż wspólnej gry bo przecież już ponad rok. Zwyciężyli na PGA 2018, wygrali IEM 2019, brali udział w słynnym i legendarnym Falkon 2017. Uczestnicy Masters League 2018.

Witamy:

Mateusz "Sovvy" Walczak (c)

Daniel "Dino" Kolendowicz

Tomasz "Kimuin" Gajewski

Paweł "Rauin" Rodzim

Jakub "Durawix" Durawa

#R6 #RainbowSixSiege #MastersLeague #TrustGaming #BuildingChampions

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

10 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.