Nowy projekt koszulek od Teetres

Społeczność 1 rok temu
Artur A. Administrator

Z okazji zakwalifikowania się na lanowe Mistrzostwa Polski Rainbow Six: Siege postanowiliśmy odświeżyć trochę nasze koszulki.

Przed Państwem nasze piękne maleństwa na finały Master League i nie tylko bo szykujemy przyszłe niespodzianki o jakich wkrótce poinformujemy Was za pośrednictwem social mediów.

Dziękujemy za błyskawiczną i profesjonalną obsługę, za projekt i realizację Teetres Esport Clothing - cieszymy się, że po długich wojażach, poszukiwaniach odpowiedniej firmy w końcu udało nam się znaleźć tak profesjonalnych partnerów w produkcji całego asortymentu odzieży i gadżetów.

Osoby które ostatnio wygrały 2 koszulki mogą spodziewać się paczek na swoje adresy, będzie też możliwość zakupu tych koszulek prawdopodobnie jeszcze w październiku za pośrednictwem sklepu który zostanie utworzony we współpracy z Teetres. Koszulek i nie tylko bo będą bluzy czapki etc.

ImpieTv

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Dobijam rangę - full focus ( -_・) ︻デ═一' * (/❛o❛)/ !discord

82 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.