Invicta Gaming sponsorem rozgrywek II ligi Rainbow Six Siege

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

Już niedługo bo za 2-3 tygodnie startują rozgrywki 2 LIGI organizowanej przez NLE z siedzibą na stronie https://www.r6s.pl/

Do ligi zostało zaproszonych 8 najbardziej zasłużonych i doświadczonych ekip z naszej II i III ligi których rozgrywki zakończyliśmy w zeszłym miesiącu. Uznaliśmy, że taki rodzaj kontynuacji osiągnięć z początku roku będzie najlepsza formą nagrody dla zespołów, które wymienimy niżej.

Oprócz tych drużyn w lidze będą jeszcze 2 miejsca, dla ekip które wywalczą sobie miejsce poprzez otwarte eliminacje dla każdego. Aby wziąć udział w eliminacjach wystarczy 5 zgranych graczy. Dokładne informacje na temat startu eliminacji i II ligi pojawią się na grupie Rainbow Six: Polska, na stronie ligi oraz u nas na facebooku.

Druga liga to okazja do walki z najlepszymi zespołami które stanowią bezpośrednie zaplecze TOP 10 Polski, to okazja do sprawdzenia siebie i swoich znajomych w meczach z najbardziej zgranymi i doświadczonymi teamami aspirującymi do miana polskiej czołówki. Zachęcamy do zebrania ekipy i wystartowania w eliminacjach, oprócz oczywiście awansu 2 najlepsze ekipy II ligi otrzymają nagrody pieniężne za awans.

Więcej INFORMACJI wkrótce.

Zaproszone drużyny:

✅1. 1stCav eSport Club

✅2. Sprzymierzeni Gaming

✅3. Dark Ravens

✅4. Lunar HQ

✅5. Slavic Bears

✅6. Specyficzni

✅7. Heptagon Gaming

✅8. Polish Tactical Gaming

ImpieTv

Darkest Dungeon

Wspólna pielgrzymka przez najciemniejsze lochy ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

34 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.