Najlepszy Polski TeamSpeak

TeamSpeak 1 rok temu
Artur A. Administrator

Jeden z najlepszych Polskich Serwerów TeamSpeak o mulitgamingowej tematyce z publicznymi strefami kanałów do każdej gry czeka na Ciebie.

Odwiedź nas pod adresem Invicta-gaming.com - dołącz do juz prawie 2 tysięcy graczy tygodniowo, ktorzy wybrali nasz serwer z tysiąca różnych powodów.

- najlepsza i najmilsza administracja pod słońcem, ktora nie przerwanie stara się służyć i pomagać użytkownikom, by żyło im się tutaj jak najlepiej :)

- serwer w większości zautomatyzowany przez X-Bota, każdy może się sam zarejestrować założyć własny kanał prywatny, wszystko w parę sekund bez konieczności rozmawiania z administracja TS3.

- strefy puliczne na które podzielony jest TeamSpeak sprawiają, że każdy gracz może bez problemu znaleźć ludzi którzy aktualnie grają w dany tytuł.

- TeamSpeak ludzi prowadzony i pełny ludźmi zajaranych grami online, którzy tak jak Ty godzinami prześladują nad wirtualna zabawa ze znajomymi.

- właściciele i administracja to osoby pełnoletnie kulturalne z którymi zawsze można się dogadać.

- możliwość założenia własnej ogromnej strefy klanowej/drużynowej z nie ograniczonymi kanałami i slotami.

- liczne KONKURSY i turnieje dla społeczności użytkowników w których można wygrać atrakcyjne nagrody.

Stwórz z nami najlepsza i najbardziej profesjonalna społeczność TeamSpeak - wejdź sprawdź, spróbuj I zostań :)

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.