Monster Hunter World otrzyma drugą betę.

Nowości 1 rok temu
Grzegorz Cyga Redaktor

Kilka dni temu zakończyła się beta Monster Hunter World dostępna dla posiadaczy Playstation Plus. Jeżeli nie zdążyliście zagrać to twórcy dadzą Wam drugą szansę. W dniach 22-26.12 gra będzie dostępna ponownie dla wszystkich użytkowników Playstation 4, choć jeżeli nie mieliście w ogóle gry na dysku to pliki ściągniecie już 18 grudnia.

Kolejne testy mają wykorzystywać ten sam build, także prawdopodobnie do wypełnienia znów będą 3 zlecenia na potwory na dwóch różnych mapach. A w ekwipunku czeka na nas 14 rodzajów broni.

Gra zadebiutuje 26 stycznia na Playstation 4 i Xbox One.

ImpieTv

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Dobijam rangę - full focus ( -_・) ︻デ═一' * (/❛o❛)/ !discord

37 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.