Mistrzostwa Polski już jutro !

Turnieje 1 rok temu
Artur A. Administrator

Mistrzostwa Polski Rainbow Six już jutro !

Przed nami piątkowy Media-day. Wynosimy sie z naszego gniazdka, ponieważ o 17 musimy zameldować się we wskazanym hotelu, w którym przez 3 dni zamieszkają wszystkie drużyny. O 18 udamy się do studia Polsat Games na sesję zdjęciową, po której dopniemy ostatnie szczegóły i plan gry na pierwsze sobotnie mecze. Ubisoft Polska Rainbow 6 Teetres Esport Clothing Trust Gaming

Pierwszy mecz już jutro o 13 na PACT na kanale twitch.tv/rainbow6pl z komentarzem Jakub 'Kromka' Górka oraz Marcin "Marciu" Prusinowski.

ImpieTv

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Dobijam rangę - full focus ( -_・) ︻デ═一' * (/❛o❛)/ !discord

34 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.