Millenium Team wygrywa Dreamhack Austin

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

Dreamhack Austin wygrywa drużyna Millenium pokonując w finale Evil Geniuses 2:1 ( 5:3, 5:6, 5:6 ) Francuzi potwierdzają tym samym ze na chwile obecna są 1/2 drużyna Europy. Trzecie miejsce zajęło Roque pokonując 2:0 Disrupt, które co ciekawe weszlo do turnieju z otwartych eliminacji.

Millenium za zwycięstwo w turnieju zdobywa 20 tys dolarów oraz wygrywa slot na Six Paris w sierpniu ( jakieś 80 tys złotych )

Kolejny Dreamhack odbędzie się juz w lipcu w Valenci. Tak jak w przypadku Austin i tam będą otwarte kwalifikacje na miejscu, może ktoś wybiera się w wakacje do Hiszpanii by przy okazji pyknąc sobie turniej w R6 ?

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

10 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.