Mekses z nami minimum do końca stycznia 2019

Rainbow Six 7 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Maks swoją karierę zaczynał na PS4 gdzie święcił sukcesy z jedną z najlepszych w historii Polski drużyn konsolowych grających w Rainbow Six, na koncie zawodnika jest między innymi wicemistrzostwo Europy w Major League, oraz 3 krotne mistrzostwo Polski PlayStation League. Na PC przeniósł się ze swoją drużyna niedawno bo jakieś pół roku temu, Wraz z drużyna z sukcesami reprezentował barwy SLAVGENT, najpierw w pełnym konsolowym składzie, a potem już z zawodnikami PC, awansując między innymi do playoff SIX PARIS czy do meczów finałowych decydujących o awansie do ESL CHALLENGER LEAGUE. Po nieudanych eliminacjach gdzie po porażce na TRAINHARD zdecydowano się rozwiązać zespół, zdecydował opuścić drużynę w której pozostał tylko EDOR, z którym to wspólnie grał od ponad 2 lat.

W trakcie 2 miesięcy z drużyną zdążył zakwalifikować się na mistrzostwa Polski Rainbow Six: Siege, również dobre wyniki na ESL GO4, świetne wyniki na scrimach, prowadzenie w tabeli polskiej ligi NLE to efekt ciężkiej pracy Maksa, który świetnie wkomponował się w zespół jak i całego składu, którego jest idealnym uzupełnieniem. W związku z tak dobrymi wynikami postanowiliśmy przedłużyć umowy z całym skaldem na minimum najbliższe 5 miesięcy. Pierwszy umowę podpisuje Maks "Mekses" Borkowski, który jest z nami najkrócej. Był zawodnik SLAVGENT który dołączył do nas tuż przed kwalifikacjami do mistrzostw Polski podpisał umowę na kolejne miesiące. Jesteśmy szczęśliwi iż tak utalentowany zawodnik postanowił kontynuować swoją karierę pod naszymi barwami.

Maks niezmiernie cieszymy się, że będziesz nas reprezentować na LANOWYCH finałach Mistrzostw Polski, oraz życzymy powodzenia w kwalifikacjach do ESL Challenger League,

W ramach umowy zawodnik otrzymał od nas między innymi drugi monitor bo uznał, że tego właśnie najbardziej potrzebuje do komfortowej gry i analizy meczów oraz treningów. Już w najbliższym czasie informacje o przedłużeniu umowy z resztą składu która jest z nami praktycznie już od roku.

[ ZDJĘCIE ZAWODNIKA - SLAVGENT FACEBOOK ]

Sobo

Grand Theft Auto V

Invicta-GamingRP |Mokotów vs LSPD | Rudy i wojna na miescie ! |

130 ONLINE

Apex Legends - szukam graczy

Szukasz graczy do najnowszej gry BattleRoyal?

ATLAS - szukam graczy, szukam gildii

Zainteresowany najnowszą produkcja twórców ARK? Dołącz do nas !

Trener z Niemiec zostaje z nami na kolejne miesiące

Po pół roku współpracy trener Recki postanawia dalej pomagac naszemu skladowi R6S.

Optyk przedłuża umowę - zostaje z nami do maja 2019

Po roku współpracy z Markiem dochodzimy do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy.