Lucky Fivee jako Invicta Gaming - drugi skład CS:GO

Counter Strike 2 lata temu
Artur A. Administrator

Przed wczoraj odbył się mecz testowy pomiędzy drużyna Slavgent eSport a Lucky Five który miał na celu weryfikację umiejętności gry chłopaków ze Szczęśliwej piątki.

Mecz pierwotnie miał odbyć się na zasadzie Bestof2, druga mapa nie została jednak rozegrana, a pierwszą zakończono wynikiem 15:15. Zawodnicy Slavgent wyszli z meczu po ugranym Clutchu przez Genesis'a z Lucky5 1 vs 3 z już zaplanowaną bombą.

Więcej informacji o drużynie Lucky5 znajdziecie na ich oficjalnym fanpage'u Tutaj

Materiału do analiz mimo nie skończonej pierwszej mapy wystarczyło jednak naszej sekcji e-sportowej do podjęcia decyzji i na dniach możemy spodziewać się prawdpodobnie oficjalnego ogłoszenia nowego składu.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.