Kwalifikacje do ESL Challenger League

Rainbow Six 1 rok temu
Artur A. Administrator

Kwalifikacje do ESL Challenger League.

Od początku lipca trwają otwarte kwalifikacje do zaplecza ESL Pro League w Rainbow Six: Siege. W weekend odbył się już trzeci z 4 turniejów kwalifikacyjnych z których TOP 16 drużyn z najwieksza iloscia punktów awansuje do drabinki podwójnej eliminacji. Najlepsze 4 drużyny tego turnienu uzupełnią grono drużyn które będą od września walczyć o udział w prestiżowych rozgrywkach europejskiej proligi. Awans do Challenger to także gwarantowane zaproszenie na Dreamchak w Jonkoping w Szwecji na przełomie listopada i grudnia.

Po 3 turniejach kwalifikacyjnych w TOP 16 mamy aż 3 polskie drużyny w całości składające się z Polskich graczy. Polacy obok Francuzów radzą sobie w tych rozgrywkach najlepiej.

Miejsce 1 - Edenity - 300 pkt

Miejsce 2 - Solid - 115 pkt

Miejsce 3 - Mistral - 90 pkt

Miejsce 4 - Method - 85 pkt

Miejsce 5 - SLAVGENTeSport - 75 pkt

Miejsce 6 - Invicta Gaming - 70 pkt

Miejsce 12 - Team Ascent - 17 pkt

Rzut okiem na klasyfikacje.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Sy5vrMOCdVFny6V3XNG8q3nlcjc2-qiIYocad4qwlBI/edit#gid=0

Gwarantowany udział w playoff mają dwie pierwsze ekipy które zgromadziły juz wystarczająca ilość punktów. Decydującą faza rozpocznie się 23 lipca i potrwa około 2-3 dni.

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

24 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.