Invicta Gaming z dywizja PUBG

PUBG 10 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Parę dni temu oglośiliśmy dywizje CS:GO - teraz czas na ogłoszenie trzeciej już dywizji PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Z dniem dzisiejszym witamy w swoich szeregach chłopaków którzy występowali dotąd pod nazwą Trojan Esports. Drużyna prowadzi w rozgrywkach ESL PUBG Polska Liga PUBG w grupie 2 wyprzedzając między innymi dywizje Izako Boars. Dobre wyniki osiągane w ostatnich dwóch kolejkach zachęciły nas do podjęcia współpracy z tym młodym i obiecującym składem PUBG. Juz w najbliższą sobotę będziecie mogli zobaczyć chłopaków na żywo w akcji w kolejnej 3 juz kolejce meczów polskiej ligi ESL PUBG z komentarzem między innymi Patryk "easy" Dzięcioł

Skład główny Invicta Gaming PUBG

Marcin "zlotixo" Tułodziecki

Marek "Mokasri" Rzamek,

Hugo "HugoThePeniz" Szczuraszek,

Szymon "Steiner_PL" Góralski

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.