Invicta Gaming z drugą dywizją - CS: GO

Counter Strike 1 rok temu
Artur A. Administrator

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z obiecującym składem Counter Strike: GO znanym dotąd jako Czeczeny.

Chłopaki w ostatnim czasie poczynili ogromne postępy a wynikami udowodnili, że to naprawdę zdolna a przede wszystkim stabilna drużyna z wciąż ogromnym nie wykorzystanym potencjałem. Grając ze sobą od Marca zdążyli zająć między innymi dwukrotnie drugie miejsce w Turniejach SUPER GAME e-sport w Białce Tatrzańskiej i Wejherowie a ostatni turniej od Super Game w Radomiu wygrać.

Drużyna wystąpi w Super Game Esport w Koninie pod naszymi barwami, prawdopodobnie będziecie tez mogli zobaczyć ich na PGA w troche innej roli, ale o tym jeszcze poinformujemy. Celem będzie także awans do ligi profesjonalnej PLE

Skład Invicta CS: GO

Patryk "olimp" Woźniak

Jarek "ayzn" Wdówka

Jakub "qbaav" Sawicki

Bartek „BARTSHA” Adamczyk

Kacper „Kylar” Walukiewicz

P.S Ci z Was, ktorzy odwiedza PGA będą mogli za free zgarnąć nasza koszulkę, jak i gdzie poinformujemy wkrótce.

Sobo

Grand Theft Auto V

StrefaRP Rudy wraca do LSPD

44 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.