Invicta Gaming wystąpi podczas turnieju eLadies w Poznaniu!

Turnieje 4 miesiące temu
Hubert Murawa Redaktor

Zawodniczki naszej żeńskiej dywizji Counter-Strike wezmą udział w turnieju eLadies, który będzie miał miejsce w Poznaniu, między 19 a 21 lipca. Nasze dziewczyny cały czas intensywnie trenują do tego wydarzenia, zwłaszcza, iż konkurencja będzie nie byle jaka. Udział w turnieju wezmą takie drużyny jak: Warriors Team, Benekt, 40IN90, IGNITE, Team FL, Team Baiters, Silverbirds oraz Team Saiprah. Warto również dodać, że to nie wszystko i już niebawem poznamy kolejne dwie formacje, które wezmą udział w eLadies!

Organizatorzy tych zawodów robią wszystko, by uczestnicy mogli zaznać atmosfery rywalizacji na najwyższym poziomie, dlatego wydarzenie to będzie objęte obsadą naprawdę świetnych komentatorów – Łukasza "prawusa" Ganczewskiego, Tomasza "STIGU" Cwyla oraz Sally Solomon. Zaplanowano również "rozmowy z kobietami esportu" w ramach których udział weźmie psycholog Urszula Klimczak, specjalistka ds. PR i komunikacji Karolina Kałużyńska, profesjonalna zawodniczka Julia "bulletgirl" Kurzyńska oraz... mama jednej z uczestniczek. Pula nagród turnieju sięga 10.000 złotych.

Nasz żeński skład Invicta Gaming, który weźmie udział w eLadies:

– Paulina "pavlla" Bucholc

– Wiktoria ''Wiki" Bęczkowska

– Sandra "AiLeen" Augustyniak

– Milena "MyLee" Piaścik

– Aleksandra "Olczix" Pawlak

fot. eLadies

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

10 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.