Invicta Gaming Serwer Role Play Gta V

Społeczność 5 miesięcy temu
Artur A. Administrator

Właśnie ruszyliśmy z kolejną gałązka naszej wirtualnej działalności. W weekend wystartował nasz własny serwer GTA V RolePlay! Znani streamerzy z Twitcha, setki graczy, miła i odpowiedzialna administracja. Dwa serwery 32 i 64 sloty nad ulepszeniem których stale pracuje kilkanaście osób. Odgrywaleś kiedyś rolę gangstera lub policjanta ? Wirtualne żyjące miasto Los Invictos czeka na Ciebie!

Odwiedź nas na oficjalnym discord serwera korzystając z zaproszenia które znajdziesz w komentarzu oraz oczywiście na samym serwerze i twórz z nami najlepszą i największa polską społeczność GTA V RolePlay. Aby uzyskać dostęp do serwera i dostać się na whitelist musisz oczywiście przejść rozmowę kwalifikacyjną.

https://discordapp.com/invite/GKqkvfp - zaproszenie discord

#WeAreInvi #GtaVRP #RolePlay

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.