Invicta Gaming na PGA

Społeczność 1 rok temu
Artur A. Administrator

Przypominamy, że jesteśmy dziś z Trust Gaming od 15:30 do 17:00 na PGA. Chcesz zagrać z nami 1 vs 1 w Counter Strike lub R6 przy okazji zgarnąć jakieś upominki? Zapraszamy!

Dodatkowo kazdy, kto odwiedzi nas na stoisku a jest jednym z 2 tys użytkowników naszego najlepszego i najbardziej profesjonalnego polskiego serwera glosowego TS3 dostanie kanał VIP, własną rangę na pamiątkę oraz prywatnego bota muzycznego za free! Pamietaj - wspomnij o tym chłopakom podczas odwiedzin podając swój nick na TS3

ALBAN

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Gramy turniej Twitch Rivals: Rainbow 6 Showdown! Wpadajcie kibicować a jutro Mikołajkowy live!

92 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.