Invicta-gaming.com - żeńska dywizja CS:GO na eLAdies Tournament

Turnieje 4 miesiące temu
Muciek Mućk Redaktor

Już 19 lipca nasza żeńska dywizja CS:GO zawita na turnieju eLadies Tournament w Poznaniu. Impreza organizowana jest przez Sandrę Wojnowską, szerzej znaną społeczności CS:GO pod nickiem "frida", której przypadło zwycięstwo w zeszłorocznym plebiscycie STS - pozwoliło to Projektowi eLadies na organizacje rozgrywek lanowych na najwyższym poziomie.

Ekipa Projeku eLadies zadbała również o oprawę "audio-wizualną": hostem turnieju została Veneea, a stanowiska komentatorskie obsadzą Prawus, Sally Solomon oraz Stigu. Pula nagród podczas lanowych finałów w Poznaniu wynosi 10.000 złotych, więc jest o co walczyć. Barwy Invicta Gaming reprezentować będzie ekipa w bardzo dobrze znanym wam składzie:


Paulina "pavlla" Bucholc

Wiktoria "Wiki" Bęczkowska

Sandra "AiLeen" Augustyniak

Milena "MyLee" Piaścik

Aleksandra "Olczix" Pawlak



Invicta Gaming Żeńska Dywizja



Podczas finałów, w których mamy nadziję zobaczyć nasze dziewczyny, na eLadies Tournamnt nie zabraknie innych atrakcji, jak pokazy cosplay, stoiska gamingowe, spotkania z kobietami zaangażowanymi w e-sport orz wiele innych ciekawych atrakcji.


Zapraszamy was serdecznie do Poznania w dniach 19 - 21 lipca - czeka was dobra zabawa, a nasza ekipa będzie potrzebować waszego wsparcia podczas rozgrywek! #WeAreInvi

ImpieTv

Darkest Dungeon

Nie wchodź jeśli nie chcesz zginąć ༼ つ ◕_◕ ༽つ !discord

24 ONLINE

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.

Invicta Gaming wystąpi podczas turnieju eLadies w Poznaniu!

Nasze reprezentantki wezmą udział w turnieju eLadies! Dowiedz się więcej...