Invicta Gaming - Ogólnie o nas - to nie tylko społeczność profesjonalnych graczy i druzyn. To ludzie skupieni w okół jednego serwera teamspeak których połączyła jedna wspólna pasja - gry. To także grupa osób streamujacych na Twitchu i nagrywających filmy na YouTube. To liczne turnieje i eventy z nagrodami sponsorowanymi przez założycieli w najpopularniejszych grach online.

Formalnie powstaliśmy w styczniu 2016 roku - kiedy to grupa zapalonych graczy założyła wlasny serwer ts3 do gry w World of Warship. Nasza społeczność w ciągu roku urosła do już ponad 1 tys graczy. Aktywnie gramy w większość najnowszych gier online do których każdorazowo tworzone są kanały publiczne do wspólnych gier. Rozwijamy sie i zbieramy doświadczenie w każdej dziedzinie związanej z szeroko pojętym światem komputerów, streamowaniu, gier, e-sportu.

Współpraca - prywatne firmy/strony - jesteśmy otwarci na każdą ofertę współpracy, zarówno z innymi społecznościami, prywatnymi stronami blogami jak i firmami które chciałyby wypromować u nas i przy naszej pomocy swój produkt. Możemy zorganizować event chociażby z kluczami do bety Twojej gry, czy na przyklad turniej z niej i pokazać go na Twitchu czy wypromować na YouTube. A także na przykład zrecenzować i opowiedzieć o Twoim produkcie czy grze w artykule, czy na transmisji live.

Wpółpraca - Twitch/Youtube - zapraszamy także do współpracy streamerow z Twitcha i yotuberow, którzy chcieliby dołączyć do naszego projektu i wspólnie z nami go promować. Aby nawiązać współpracę wystarczy napisać zgłoszenie na maila który jest podany w sekcji "Kontakt" - osoby odpowiedziane za kontakt odpisują zazwyczaj w ciągu 24h. W odpowiedzi odpowiednie osoby wytłumaczą Wam na czym polega współpraca z nami, oraz o profitach jakie z tego tytułu otrzymacie.

Współpraca - gracze/drużyny na serwer ts3 zapraszamy też zwykłych graczy którzy szukają miejsca w sieci z którym chcieliby się identyfikować czy drużyny które chciałyby czuć się częścią większego projektu, lub po prostu szukają społeczności graczy z którymi mogą pograć wspólnie w każdą nową grę online. Zapraszamy zarówno każdego zwykłego gracza jak i tych profesjonalnych ze swoimi drużynami którzy szukają profesjonalnie zarządzanego serwera głosowego z pełna 24h opieką. U nas jedyna rzeczą na jakiej będziesz musiał się skupić to gra i treningi. Posiadamy niezbędne doświadczenie w opiece i prowadzeniu serwera dla licznych drużyn z najpopularniejszych gier online, oferujemy wsparcie i ewentualną promocje.

Współpraca - redaktor/bloger - poszukujemy osob zainteresowanych publikowaniem tekstów/recenzji/niusow na naszej stronie, głównie w tematyce naszej dzialalności. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zbieraniem doświadczenia lub po prostu chcesz spróbować swoich sił skontaktuj się z nami mailowo oraz wyślij jakiś swój próbny tekst czy pomysły na artykuł. Oferujemy stałe wynagrodzenie zależne od miesięcznej ilosci napisanych artykułów. Na zgłoszenia odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24h.

Plany na rozwój - w tej chwili pierwszym realizowanym planem jest rozbudowa strony internetowej społeczności, uruchomienie wszystkich funkcji, oraz uzupełnienie zespołu o odpowiednie osoby. Jesteśmy też na etapie kompletowania e-sportowej części naszej społeczności. Czyli rekrutacji do drużyn na rozgrywki ESL lub lanowe.

W 2018 roku - planujemy również otworzyć w pełni profesjonalny własny gaming House w lokalizacji Kraków. Który umożliwi naszym drużyną wskoczenie na najwyższy poziom rywalizacji. Ale także oferujący bootcampy dla innych drużyn chcących ćwiczyć swoje umiejętności do zmagań lanowych i najważniejszych imprez esportowych w Polsce.

Współpraca - drużyny esportowe - aktualnie poszukujemy drużyny do sekcji CS GO oraz Overwatch. Jako społeczność zapewniamy udostępnienie nazwy, barw zaprojektowanego od podstaw loga. Zapewniamy pokrycie kosztów dojazdu na lany oraz niezbędne wyposażenie to jest profesjonalnie zaprojektowane drużynowe koszulki czy bluzy w naszych barwach. Zgłoszenia prosimy kierować na nasz adres mailowy dostępny w zakładce kontakt.

Dywizja R6 PS4 z awansem na finał SGC!

Ekipa Rainbow Six: Siege na platformie PS4 zakwalifikowała się na kolejny lanowy finał!

Nasza drużyna Invicta Gaming Female wystąpi na eLadies Poznań 2019

19 lipca, cóż nie piękna, wakacyjna data? Sam środek wakacji. Pogoda na pewno będzie dopisywać, będzie ciepło, można wyjechać na wakacje, żeby trochę odpocząć od komputera, lecz dla naszych zawodniczek z dywizji CS GO, nie będzie to czas na wymarzony odpoczynek, tylko czas na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony.

Nasza żeńska dywizja CS:GO powalczy w turnieju eLadies już w lipcu!

Lipiec zapowiada się naprawdę gorąco, nie wspominając o samych temperaturach. Turniej eLadies, na którym zawita nasza żeńska dywizja CS:GO, ma szansę być czymś większym niż małymi e-sportowymi zawodami.

Invicta Gaming wystąpi podczas turnieju eLadies w Poznaniu!

Nasze reprezentantki wezmą udział w turnieju eLadies! Dowiedz się więcej...

Oficjalny Szalik Invicta Gaming

Już w sprzedaży - zakupy przez wiadomość prywatna na facebook na naszym fanpage,